Čaukýý lidičky DĚKUJU ŽE NAVSTEVUJETE MUJ BLOG!!! REKLAMY !!!!!SEM!!!!!
KDYBY NEKDO CHTĚL ZVEŘEJNIT SVOJE POVÍDKY TAK NAPIŠTE NA MEJLA
CHCEŠ SE SPŘATELIT? TAK !!TADY!!!:-* PROMIŇTE,ALE UŽ NESPŘÁTELUJU MAM PLNO,A PAK TO NESTÍHÁM OBÍHAT,UŽ TEĎ NESTÍÍHÁM(MOC SE OMLOUVÁM)
PROSÍÍÍM VÁS JENOM ABYSTE PODPOŘILY PETICI PROTO TÝRÁNI PSŮ !!!!!!!!!TADY!!!!!!!!!! PROSÍÍÍÍM HLÁSNĚTE MI TADYSEM POSTOUPILA DO 3. KOLA JUPÍÍÍÍÍÍ VŠEM MOC DĚKUJU ZA HLASYY PLS DEJTE MI HLASY I DO 3. KOLA AŤ SE MŮŽU DOSTAT DO !!!!!!!!4!!!!!!!!!!. KOLA SONC A SEM TAM JAKO CHRISTINA TAK MI
PLS DEJTE HLAÁSEK :-)
DIPLOMY ZA BLESKOVKU TADY
!!!!!!!!!!!!PLS SEM V 1. KOLE SONB HLÁSNĚTE MI TADY!!!!!!!!!!!!!

Herci o New Moon

28. března 2009 v 10:42 | Christine |  ROZHOVORY

Ashley Greene ( Alice )

"Jsem nadšená. Konečně mám scénář, je to skvělé. Opravdu skvělé. Jsem nadšená z práce s Chrisem.Na otázku, jak ji úspěch "Twilight" ovlivnil, odpověděla :"Je to pro mě příjemné, protože mě spousta lidí nepozná, moje vlasy jsou delší a vše je trochu jiné, takže to postupuje pomalu. Oproti Robovi, který byl skoro neznámý a teď je středem pozornosti."Také prozradila, že jí někdo poprosil, aby ho pokousala.

Kristen Steward ( Bella ) :


Kristen řekla že je velmi nadšená ,ale bude to "těžká práce".
"Je to velmi odlišné od prvního dílu" dodala Kristen. "Je to úplně jiný příběh"
"Hodně se tam toho stane: Bella strácí Edwarda a rychle dospívá.Radši svůj život bez něho,než... bude to zajímavé"..... "Je to všecko velmi dramatické a komplikované"

Robert Pattinson ( Edward ) :


"Myslím že to bude nějaké pokračování" Rob řekl o pokračovaní Twilight, které začnou točit s Chrisem Weitzem. "Ale je to divné protože film se bude točit v jiném městě jako ten první. Řekl Weitzom o mojí postavě. Nemluvili jsme o tom jak budem vypadat. Chris je skvělý ve vizuálních věcech, takže by to mělo být zajímavé."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama