Čaukýý lidičky DĚKUJU ŽE NAVSTEVUJETE MUJ BLOG!!! REKLAMY !!!!!SEM!!!!!
KDYBY NEKDO CHTĚL ZVEŘEJNIT SVOJE POVÍDKY TAK NAPIŠTE NA MEJLA
CHCEŠ SE SPŘATELIT? TAK !!TADY!!!:-* PROMIŇTE,ALE UŽ NESPŘÁTELUJU MAM PLNO,A PAK TO NESTÍHÁM OBÍHAT,UŽ TEĎ NESTÍÍHÁM(MOC SE OMLOUVÁM)
PROSÍÍÍM VÁS JENOM ABYSTE PODPOŘILY PETICI PROTO TÝRÁNI PSŮ !!!!!!!!!TADY!!!!!!!!!! PROSÍÍÍÍM HLÁSNĚTE MI TADYSEM POSTOUPILA DO 3. KOLA JUPÍÍÍÍÍÍ VŠEM MOC DĚKUJU ZA HLASYY PLS DEJTE MI HLASY I DO 3. KOLA AŤ SE MŮŽU DOSTAT DO !!!!!!!!4!!!!!!!!!!. KOLA SONC A SEM TAM JAKO CHRISTINA TAK MI
PLS DEJTE HLAÁSEK :-)
DIPLOMY ZA BLESKOVKU TADY
!!!!!!!!!!!!PLS SEM V 1. KOLE SONB HLÁSNĚTE MI TADY!!!!!!!!!!!!!

The power of love

21. dubna 2009 v 19:58 | Twilight.girl |  FANFICTION:-)

TAK TUDLE POVIDKU PSALA JEDNA HOLČINA Z MÍCH SBéček:-* Twilight.girl


The power of love(1.díl mé povídky)Je to příběh o Cullenových,(spíš o Rosalie a Emmettovi-a je to z pohledu Rosalie)-jsou tam ale nějaké věci jiné upíři mohou mít děti,vykonávají potřebu,spí. V tomto příběhu nenajdete Edwarda a Bellu. A název toho moc s příběhem společnýho nemá. Tak se můžete pustit do čtení.=)

Bylo časné březnové ráno, když jsem se probudila. Emmett zrovna vstával do jeho nové práce a já bych si nejradši ještě zchrupla.


,,Dobré ráno miláčku'' zašeptal mi Emmett do ucha ,,Dobré ráno''odpověděla jsem
,,Už musím jít,vrátím se ve 4''dokončil svou větu, dal mi polibek na rozloučenou a už zmizel ve dveřích.
Byl to už skoro, měsíc co Jasper a Alice, odjeli pracovat do Afriky. Vstala jsem a šla do koupelny vykonat ranní hygienu. Poté co jsem si opláchla obličej a podívala jsem se do zrcadla jsem ztuhla,byla jsem celá zelená a pod očima jsem měla kruhy.,,Sakra'' zamumlala jsem a snažila se zelenost zatřít make-upem ale moc to nepomohlo.
Šla jsem dolů pozdravit Esmé. Carlisle už byl asi v práci. ,,Dobré ráno Esmé''pozdravila jsem a přitom koukala na její oblečení, Esmé většinou nosila svojí oblíbenou halenku a k tomu nějakou sukni, dnes ale měla džíny a červené tričko s potiskem hvězdy ,,Dobré ráno Rose'' odpověděla mi Esmé. ,,Nechceš s něčím pomoct? Dneska mám volno''nabídla jsem svou pomoc Esmé.

,,No, můžeš trochu poklidit''
,,Jasně''
V tom se na schodech objevil Carlisle také s džíny a modrým svetrem.
,,Můžeme jít Esmé?''
,,Ano''
Nejspíš si všimli jak zírám,,Oh…Rose jdeš s námi na lov?''zeptal se po chvíli mého blbého čučení Carlisle.
,,Err…asi ne je mi nějak divně''řekla jsem
,,Zdálo se mi divné proč tak koukáš''začal Carlisle
,,No…ještě jsem Esmé takhle neviděla''odpověděla jsem mu
,,Aha…no my už půjdeme-ahoj''vmísila se do rozhovoru Esmé
,,Ahoj''
Byla jsem sama, neměla jsem co dělat, celý dům byl uklizený, tak jsem si pustila rádio a dělala něco do práce. V tom ve mně něco zakručelo a už jsem byla v koupelně a vysypávala obsah svého žaludku do umyvadla, vypláchla jsem si pusu a šla zpátky do pokoje, když mě ale přepad' strašný hlad vzala jsem si tedy bundu a už jsem běžela lesem. První zvíře které jsem spatřila, byla ještě mladá srnka, zželo se mě jí, ale hlad byl silnější, skočila jsem k ní a uspokojovala svou potřebu. Spořádala jsem asi ještě 5 srnek a dva jeleny než jsem byla nasycená, připadalo mi to divné, většinou vysaju tak 2,3 zvířata ne 8! Věděla jsem že něco není v pořádku.
Vracela jsem se pomalu domů protože jsem se znovu nechtěla pozvracet. Otevřela jsem dveře a doufala, že ještě Esmé a Carlisle nejsou, doma abych jim celou historku nemusela vyprávět.
Zatočila se mi hlava, tak jsem pomalu vyšla po schodech do svého pokoje a lehla si na postel. Ta chvilku jsem už podřimovala a ponořila jsem se do hlubokého spánku.


Pokryčko příště-byla bych vděčná oduste napsali jak se vám to líbilo
Papa twilight.girl

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama